pühapäev, 11. veebruar 2018

Sa võid saada kõike mis sa tahad

See on tõsi, sa võid saada kõike, mis sa kunagi tahtnud oled. Ühe lihtsa asjaga ja selleks on atraktiivsuse seadus ehk teisisõnu The law of attraction. Kindlasti te kõik ei tea või ei saa aru, millest ma räägin ja ei saa sellest koheselt aru, aga lihtsalt lugege ja ma olen kindel et te hakkate sellest aru saama. 

Täna seletan teile lihtsal moel atraktiivsuse seadust.
Kõik saab alguse teie peas. Kujutage ette, et te jagate oma aju täpselt pooleks. Ühe poolega te mõtlete mida te tahate ja teise poolega kujutate vaimusilmas ette seda asja. Sellest saab alguse atraktiivsuse seadus. 

Te võite arvata, et inimesed on kõik erinevad ja see tundub loogiline onju? Tegelikkuses on kõik inimesed lihtsalt üks suur ja tugev energia kogu. Te võite ka arvata et kõik esemed on erinevatest asjadest tehtud see tundub ka loogiline, aga jällegi on kõik esemed tehtud samadest osakestest, lihtsalt kujutatud meile erineval moel.

Atraktiivsuse seadus ei toimi kui te mõtlete koguaeg ainult sellele mida te tahate, vaid kui te kujutate seda asja ka ette oma vaimusilmas ja ei lase sellest unistusest lahti vaid hoiate seda oma peas.

See ongi kõik. Ei olnudki ju nii segane kui alguses tundus? Kui keegi veel aru ei saanud, mis selle postituse mõte on, siis see et inimesed saaksid aru, et kõik võivad saada mida nad tahavad, kui nad kasutavad atraktiivsuse seadust õigesti.
Kui keegi aru ei saanud siis leiab lingi SIIT kus seletakse seda teemat väga põhjalikult ja professionaalselt.  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar